PRYZMAT nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmujemy się nieprzerwanie od 1994 roku. Jesteśmy członkami założycielami Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

/media/logo_posrednictwo.png

Świadczymy usługi pośrednictwa w zakresie:


W swojej ofercie posiadamy ciekawe propozycje mieszkań, domów, działek budowlanych, lokali użytkowych, obiektów produkcyjnych oraz terenów inwestycyjnych. Wszystkie oferty znajdujące się w naszej bazie są wiarygodne i osobiście przez nas sprawdzone, zdjęcia przedstawiają obecny stan nieruchomości. Duża część z nich to oferty pozyskane na wyłączność. Nasi pośrednicy udzielą wszelkich informacji dotyczących wskazanej oferty, przeprowadzą oględziny a także pomogą w negocjacjach ceny i organizacji aktu notarialnego oraz w uporaniu się z wszelkimi trudnościami i formalnościami towarzyszącymi zawieraniu transakcji kupna-sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.


Jesteśmy licencjonowanymi pośrednikami!

Państwowe licencje uzyskane w trybie Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami straciły swoją ważność z dniem wejścia w życie „Ustawy deregulacyjnej”, ale dla klientów są dowodem naszej wiarygodności i długoletniej praktyki – do 2014 roku licencjonowani pośrednicy podlegali obowiązkowi doskonalenia zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Aktualnie posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i tworzymy grupę zawodową dbającą o swój wizerunek.

/media/swiadectwa.png


Stosujemy Kartę Praw Klienta

13 grudnia 2006 przyjęliśmy Kartę Praw Klienta – zapoznaj się z jej treścią tutaj.

Jakie są cele wprowadzenia przez Polską Federację Rynku Nieruchomości „Karty Praw Klienta”?

1. Powiadomienie Klientów jakie mają prawa i co mogą otrzymać od pośrednika, jeśli postanowią skorzystać ze wszystkich swoich praw, oraz

2. Wskazanie tych Firm, które gotowe są same i we współpracy z innymi firmami świadczyć usługi na najwyższym poziomie poddając się przy tym „konsumencko-federacyjnej” kontroli jakości swojej pracy.

Jakie Korzyści odniesie Klient korzystający z usługi świadczonej w ramach „Karty Praw Klienta”?

Korzyści z zatrudnienia profesjonalisty jest wiele jednak najważniejsze jest to, że to tylko skorzystanie z pełni praw umożliwi Klientowi zrealizowanie jego celu, oraz sprawi, że nie sprzeda on swojej nieruchomości zbyt tanio, i nie kupi zbyt drogo.
Należy pamiętać, że fachowiec pracujący na rynku nieruchomości posiada wiedzę, techniki i profesjonalne narzędzia ułatwiające sprawne i korzystne dla Klienta przeprowadzenie transakcji. Zatrudniony przez Państwa Pośrednik będzie mógł zastosować wszystkie dostępne mu techniki i narzędzia tylko wtedy, gdy udzielicie mu prawa wyłącznej reprezentacji. Gdy tego nie zrobicie, to sami pozbawicie się prawa do jawnego i profesjonalnego marketingu swoich ofert i znacznie ograniczycie możliwość przeprowadzenia transakcji zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Korzystając ze swoich praw dostaniecie lepszą usługę!

Facebook